Book of Ra

O ile jesteś wielbicielem gier Slotowych, a w dodatku cenisz sobie pomysłową fabułę i posiadasz chętkę doświadczyć niezapomnianą przygodę, to natychmiast dzisiaj zagraj w Book of Ra Deluxe – prawdziwą zabawę od spółki Novomatic.

Book of Ra Deluxe to zabawa stworzona z myślą o rządnych przygód graczach, którzy mają także chętka na ciekawe wygrane skarbowe. Slot układa się z 10 rzędów wygrywających umieszczonych na pięciu walcach. Zamysłem gracza jest ułożenie przynajmniej trzech, identycznych obrazków w jednej prostej, z racji czemu będzie on w stanie poznać tajemnicze przesłanie tytułowej Księgi Ra. Każda runda zaczyna się od wyboru stawki, jaką trzeba określić za pośrednictwem przycisków oznaczonych jako "+" jak i również "-". Szczegółowe znaczenie symboli a także zwycięskie układy ukażą się po naciśnięciu przycisku z napisem "Wygrane".

Ranking serwisów hazardowych - TOP4

Bonusy, poradniki, oraz informacje odnośnie kasyn i gier w jednym miejscu. Portal hazardowy, skierowany dla wszystkich nowych, oraz uczęszczających graczy w kasynach internetowych. Spora dawka informacji w jednym miejscu.

egryhazardowe.pl

Największa baza automatów hazardowych w Polskim internecie. Na stronie internetowej znajdują się najlepsze gry hazardowe, w które można zagrać całkowicie za darmo. Bez reklam, bez opłat, bez limitu czasowego.
Kasyna naziemne: